چاپ        ارسال به دوست

اخذ مجوز پذیرش دانشجو در رشته های انیمیشن و زبانشناسی رایانشی در مقطع کارشناسی ارشد

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مجوز پذیرش دانشجو در رشته های تصویر متحرک (انیمیشن) و زبانشناسی رایانشی را در مقطع کارشناسی ارشد برای دانشگاه نبی اکرم (ص) در سال تحصیلی جدید (97-96) صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه نبی اکرم(ص)، برای اولین بار در منطقه شمالغرب کشور مجوز تاسیس رشته های تصویر متحرک (انیمیشن) و زبانشناسی رایانشی در شهر تبریز و در دانشگاه نبی اکرم(ص) صادر شد و این دانشگاه خواهد توانست از مهر ماه 1396 اقدام به پذیرش دانشجو در این دو رشته نیز نماید. البته دانشگاه نبی اکرم (ص) تنها دانشگاهی است که در گروه هنر در شمالغرب کشور رشته های منحصر بفردی را ایجاد کرده و جذب دانشجو نموده است که بعنوان مثال می توان به رشته های کارگردانی نمایش و بازیگری در مقطع کارشناسی ارشد اشاره نمود.

بنا به اعلام این گزارش با توجه به اینکه مجوز دو رشته انیمیشن و زبانشناسی رایانشی پس از انتخاب رشته آزمون سال 1396 صادر شده است، بنابراین داوطلبان می توانند در مرحله تکمیل ظرفیت که در مهرماه96  طی دفترچه ای از سوی سازمان سنجش اعلام خواهد شد رشته های مزبور را انتخاب نمایند.


١٠:٥٢ - دوشنبه ٢ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٣١٥٧    /    تعداد نمایش : ٩٩٨© تمامی حقوق این سایت متعلق به موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) تبریز می باشد.