چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه مهم در خصوص وام صندوق رفاه وزارت علوم (تخصیصی از سوی بانک مهر ایران)

بدینوسیله به اطلاع آنعده از دانشجویان متقاضی وام صندوق رفاه برای نیمسال اول سال تحصیلی 98-97 میرساند بایستی مدارک و فرمهای مربوطه را از تاریخ 8 بهمن ماه لغایت 18 بهمن ماه تکمیل و به امور دانشجوئی دانشگاه تحویل نمایند. البته لازم به ذکر است با توجه به محدودیت در اعتبارات اعلامی از سوی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، بر اساس زمان مراجعه و تحویل کلیه مدارک، اولویت بندی شده و طبق اولویت، وام تعلق خواهد گرفت . ضمنا زمان به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و پس از آن تاریخ هیچ فرم و پرونده ای تحویل گرفته نخواهد شد.
 

مدارک لازم:
1-تکمیل برگ درخواست وام شهریه (این فرم بایستی به تائید آموزش گروه مربوطه نیز برسد)
2-تکمیل فرم مشخصات متقاضی
3- ارائه کپی کارت ملی، شناسنامه و کارت دانشجوئی متقاضی
لازم به ذکر مراحل مربوط به ضامن و امور اداری مربوطه در بانک مهر ایران صورت خواهد گرفت .
مبلغ وام برای دانشجویان کارشناسی ارشد 11500000 ریال و برای دانشجویان کارشناسی و کاردانی نیز 5000000 ریال بوده و بازپرداخت اقساط نیز پس از فراغت از تحصیل می باشد.
در پایان متذکر می شود که بایستی تمامی مدارک درخواستی نهایتا تا پایان وقت اداری روز پنجشنبه 18 بهمن ماه بصورت تکمیل شده و بدون نقص تحویل امور دانشجوئی گردد در غیر اینصورت وام تعلق نخواهد گرفت
مدیریت امور دانشجوئی دانشگاه نبی اکرم(ص) هفتم بهمن ماه 1397

 

فرم مشخصات متقاضی وام صندوق رفاه وزارت علوم                                                             فرم تقاضای وام صندوق رفاه


١٣:٢٨ - يکشنبه ٧ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ٣٨٧٣    /    تعداد نمایش : ٢٥٢٢تمامی حقوق این سایت متعلق به موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) تبریز می باشد.