موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) در راستای عمل به رسالت اصلی خود در تربیت افراد متخصص مورد نیاز جامعه اقدام به راه اندازی رشته منحصر به فرد تلویزیون و هنرهای دیجیتال در سال تحصیلی 94 نموده است لذا هنرمندان و علاقمندان می توانند بادارا بودن شرایط لازم  در این رشته (بدون آزمون) اقدام به ثبت نام نمایند.

تعداد واحدهای مورد نیاز جهت فارغ التحصیلی :   136 واحد

 

فرصت های شغلی و پژوهشی رشته تحصیلی :

دوره کارشناسی تلویزیون و هنرهای  دیجیتالی یکی از دوره های آموزش عالی است که به منظور آموزش و تربیت نیروی انسانی مورد نیاز در تولید برنامه های تلویزیونی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران وکلیه شرکت ها و مراکز تولیدی برنامه های انیمیشنی و دیجیتالی برنامه ریزی شده است . فارغ التحصیلان این رشته براساس تفکربینش اسلامی ، آگاهیهای تخصصی و مهارتهای یادگرفته در طول دوران تحصیلی در تولید انیمیشن های رایانه ای برای برنامه های متنوع تلویزیونی از جمله خبری و نمایشی و......اقدام خواهند کرد.

با توجه به تازگی و نوپا بودن  این رشته در ایران  نسبت به سایر رشته ها و نیاز مبرم دنیای کنونی و گسترش روزافزون دنیای دیجیتال و هنرهای مربوط به آن، از بازار کار خوبی فراهم برخوردار است و دانشجویان فارغ التحصیل این رشته می توانند با توجه به استعداد خود در بازار کار مشغول فعالیت گردند.

تمامی حقوق این سایت متعلق به موسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) تبریز می باشد.